تفاوت گاوصندوق اداری با خانگی

خانه ها و دفاتر کار در زندگی شخصی بسیار باهم تفاوت دارند اما از لحاظ امنیتی در بعضی موارد به هم شبیه هستند ، جواهرات ، اسناد محرمانه و دستگاه های الکترونیکی اغلب در گاوصندوق ها نگهداری میشوند.

چه در منزل وچه در دفتر کار احتمال سرقت و آتش سوزی وجود دارد که میتواند باعث از بین رفتن اشیا با ارزش شود هر دو مورد نیاز به محافظت دارد اما راه حل این موضوع کاملا با یکدیگر متفاوت است ، ایمن نگه داشتن موارد با ارزش در دفتر کار مانند مناقصه ها ، پول قرار داد ها ویا دستگاه های الکترونیکی و داده های پشتیبان اغلب در گاو صندوق های اداری نگهداری میشوند.

در ادامه به برخی از ویژگی های کلیدی برای انتخاب گاوصندوق اداری و یا دفتر کار را باهم بررسی میکنیم.

گاوصندوق

مقدار محتوا

ارزش اجناسی که در گاوصندوق نگهداری میکنید مهم ترین عاملی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید ، شما نمیتوانید یک گاوصندوق خریداری کنید و هرچیزی که دارید را در آن قرار دهید ، اگر خانه و یا محل کار شما در مقابل سرقت بیمه شده باشد ، میتوانید هرچیزی ادعا کنید اما اگر این مقدار بیشتر از استاندارد ( Eurograde ) ممکن است ادعای شما کاملا رد شود.

استاندارد یوروگرید ( Eurograde ) بر اساس یک سری آزمایشات تعیین میشود که مقداری امن برای هر نوع وسیله به منظور نگهداری در گاوصندوق تعیین میکند.

مشاغلی که مستقیما با کالاهای ارزشمندی سر و کار دارند ممکن است نیاز به نگهداری با مقادیر بالاتر را داشته باشند اگر به دنبال یک گاوصندوق برای تجارت خود هستید باید از آن هایی که داراری یورو گرید بالا مانند 5یا 6 استفاده کنید و برای خانه خود نیز میتوانید از یورو گرید پایین بهره ببرید.

گاوصندوق

استفاده چند نفر از یک گاوصندوق

در برخی از تجارت ها نیاز است چند نفر از گاو صندوق استفاده کنند بنابر این احتمال وقوع سرقت بیشتر میشود و شما نیاز به رتبه امنیتی بالاتری دارید و در موارد اضطراری ممکن است حتی بیش از یک کلید نیاز داشته باشید اما در منزل احتمال استفاده چند کاربره پایین تر می آید و طبیعتا امنیت بالاتر است.

اما تجربه به ما نشان داده است که اغلب مشتری های گاوصندوق فکر میکنند برای انتخاب فقط باید قیمت و اندازه را در نظر بگیرند اما این نکته را در نظر بگیرید که محافظت از اموال یا اسناد در اولویت قرار دارد.

لیست مقالات
1398/11/23 | 12:56
گاو صندوق ارزان قیمت
در این مقاله سعیمان بر این است که درباره انواع گاوصندوق ارزان قیمت برای استفاده شخصی و مصارف خانگی اطلاعاتی در اختیار شما کاربران گرامی بگذاریم.
1398/11/02 | 05:03
تفاوت گاوصندوق اداری با خانگی
خانه ها و دفاتر کار در زندگی شخصی بسیار باهم تفاوت دارند اما از لحاظ امنیتی در بعضی موارد به هم شبیه هستند ، جواهرات ، اسناد محرمانه و دستگاه های الکترونیکی اغلب در گاوصندوق ها نگهداری میشوند.
1398/11/01 | 03:58
چند روش آسان برای ایمن کردن خانه
درب های امنیتی یا ضد سرقت انواع متفاوتی دارد استیل ، چوبی و فایبرگلاس که هرکدام مزایای خاص خود را دارد باز کردن درب ضد سرقت بدون کلیدهای اصلی آن غیر ممکن است.
1398/10/14 | 12:24
گاوصندوق اسلحه
گاوصندوق اسلحه همانطور که از اسمش پیداست برای کسانی مناسب است که در منزل یا محل کار خود اسلحه نگه داری میکنند.
1398/10/09 | 10:25
گاوصندوق با اثر انگشت یا اثر انگشتی
هر شخص در زندگی خود اشیاء و اسنادی دارد که از ارزش مادی یا معنوی برخوردار است و میخواهد از آن محافظت کند.
1398/05/22 | 08:18
صندوق امانات بانکی
صندوق امانات بانکی یک نیاز ضروری برای امنیت اموال و اسناد مهم مشتریان بانک ها و صرافی هاست.
ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود