گاوصندوق با اثر انگشت یا اثر انگشتی

هر شخص در زندگی خود اشیاء یا اسنادی دارد که از ارزش مادی یا معنوی برخوردار است که میخواهد از آن محافظت کند.

انتخاب یک گاوصندوق که بدنه ای محکم و با مقاومت بالا در برابر سیل ، زلزله و آتش سوزی را داشته باشد  برای فرد بهترین گزینه است.

با گذر زمان صنعت گاوصندوق همواره در حال پیشرفت است و شرکتهای مختلف برای پیشی گرفتن از یکدیگر وارد یک رقابت شده برای ساخت یک گاوصندوق با ویژگی بالاتر از بقیه ، که میتوان گفت به روز رسانی قفل ها همیشه در اولویت شرکت ها قرار میگیرند.

گاوصندوق های اثر انگشتی یا بایومتریک در دسته گاوصندوق های الکترونیکی قرار میگیرند که همانطور که از اسمش پیداست با استفاده از اثر انگشت شخص باز میشود.
امروزه به جز مراجع دولتی برای استفاده از گاو صندوق مانند بانکها اشخاص زیادی برای نگه داری از اشیا و لوازم خود به سراغ یک گاوصندوق مطمئن میروند.

گاو صندوق

ویژگی های گاوصندوق اثر انگشتی

بالاترین میزان امنیت

اثر انگشت هر شخص در دنیا منحصر به فرد خود شخص است این امر به این معناست که هیچ شخص دیگری نمیتواند درب گاو صندوق را باز کند.

قابلیت باز کردن گاوصندوق برای افراد خانواده

گاوصندوق های اثر انگشتی این اجازه را میدهند که اثر انگشتهای خانواده را برای آن تعریف نمود این مزیت باعث میشود که این پیشنهاد یکی از بهترین انتخابهای شما برای منزل خود باشد تا تمامی افراد خانواده از آن استفاده کنند.

کاربری آسان

با استفاده از گاوصندوق اثر انگشتی تنها راه باز کردن آن استفاده از اثر انگشت خود فرد است و این امر باعث میشود که دیگر نیازی به حفظ کردن رمز های دیجیتالی نداشته باشید یا دیگر لازم نیست هر از چند گاهی برای اطمینان بیشتر رمز گاوصندوق خود را تغییر دهید به  همبن دلیل افراد مسن یا کم سواد میتوانند به راحتی از این گاو صندوق به راحتی استفاده کنند.

با دیدن گاوصندوق های اثر انگشتی به این فکر میکنید که به دلیل داشتن ظاهری زیبا و حجم کم آن به راحتی ربوده میشود اما کاملا در اشتباه هستید در داخل گاوصندوق پیچ هایی گذاشته شده است که فقط با دسترسی فرد به گاوصندوق از داخل باز و بسته میشود که شما میتوانید آن را به دیوار یا زمین پیچ کنید.

رمز اثر انگشتی چگونه عمل میکند

سطح انگشت هر شخص دارای نا همواری های بسیاری است که مخصوص خودش بوده و سنسور ها و حسگر هایی در گاوصندوق اثر انگشتی قرار داده شده که این ناهمواری ها طبق یک اصول و الگوی خاص سطح انگشت هر فرد را اسکن میکند.

لیست مقالات
1398/12/04 | 02:44
ویژگی های گاوصندوق های سال 2020
به نظر شما گاوصندوق های ارزان امن هستند؟ این نکته را فراموش نکنید که گاو صندوق های ارزان قیمت ، ارزان ساخته می شوند تا ارزان فروخته شوند.
1398/11/23 | 12:56
گاو صندوق ارزان قیمت
در این مقاله سعیمان بر این است که درباره انواع گاوصندوق ارزان قیمت برای استفاده شخصی و مصارف خانگی اطلاعاتی در اختیار شما کاربران گرامی بگذاریم.
1398/11/02 | 05:03
تفاوت گاوصندوق اداری با خانگی
خانه ها و دفاتر کار در زندگی شخصی بسیار باهم تفاوت دارند اما از لحاظ امنیتی در بعضی موارد به هم شبیه هستند ، جواهرات ، اسناد محرمانه و دستگاه های الکترونیکی اغلب در گاوصندوق ها نگهداری میشوند.
1398/11/01 | 03:58
چند روش آسان برای ایمن کردن خانه
درب های امنیتی یا ضد سرقت انواع متفاوتی دارد استیل ، چوبی و فایبرگلاس که هرکدام مزایای خاص خود را دارد باز کردن درب ضد سرقت بدون کلیدهای اصلی آن غیر ممکن است.
1398/10/14 | 12:24
گاوصندوق اسلحه
گاوصندوق اسلحه همانطور که از اسمش پیداست برای کسانی مناسب است که در منزل یا محل کار خود اسلحه نگه داری میکنند.
1398/10/09 | 10:25
گاوصندوق با اثر انگشت یا اثر انگشتی
هر شخص در زندگی خود اشیاء و اسنادی دارد که از ارزش مادی یا معنوی برخوردار است و میخواهد از آن محافظت کند.
ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود