تاریخچه شرکت خرّم

شروع فعالیت شرکت خرّم به اوایل قرن بیستم و اندکی پس از پایان جنگ جهانی اول برمی گردد. دوره ای که مردمان این مرز و بوم پس از سالها زندگی در دوران سخت، سعی در پیدا کردن جایگاه خود در دنیای مدرن بودند. در سال ۱۲۹۷ یکی از جوانان با استعداد و توانمند ایران زمین به نام محمد خرّم فرزند استاد حسن بنّا (معروف به معمار باشی) از نسل صنعت گران این سرزمین، پا در جای پای پدر خویش نهاد و تصمیم گرفت مانند او توانایی هایش را در جهت توسعه و تعالی سرزمین پدری به کار گیرد. استاد محمد خرّم (بنیانگذار صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در ایران) فنون اولیه صنعت را در هنرستان آلمانی ها فرا گرفت و به علت علاقه وافری که به صنعت داشت با پشتکار فراوان و با کمک یک سندان که سرمایه اولیه ش را تشکیل میداد، کارگاه آهنگری خود را در سه راه امین حضور برپا کرد و قدم در راهی گذاشت که تا امروز ادامه یافته است. از آن زمان تا کنون برند خرّم نمادی برای اعتماد مردم ایران به محصولات تولید شده این شرکت می باشد.

Khorramsafe

اولین کارخانه صنایع فلزی در ایران

 در جهان امروز امنیت سخت افزاری و نرم افزاری برای حفاظت از دارایی های ارزشمند یک ضرورت انکار ناپذیر بوده و برای عموم مردم به ویژه واحدهای صنفی کوچک و بزرگ تجاری , صنعتی و تولیدی جایگاه بسیار مهمی پیدا کرده است. شرکت گاوصندوق خرم به عنوان بنیانگذار صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در ایران سهم والایی در این مهم داشته است. شرکت گاوصتدوق خرم با بیش از یک قرن سابقه فعالیت در صنعت تولید گاوصندوق و در اختیار داشتن پرسنل متخصص در تولید گاوصندوق آمادگی دارد , در زمینه خدمات مشاوره ایمن سازی , طراحی و ساخت انواع گاوصندوق سفارشی , صندوق امانات , درب خزانه , درب ضد انفجار , درب ضد حریق , درب ضد سرقت و انواع مخزن های بتنی امن , بهترین راه‌ حل‌های امنیتی را متناسب با تنوع نیازهای مدرن امروزی با ارائه محصولات و گاوصندوق های با کیفیت , ایمن و دارای پشتیبانی قدرتمند در اختیار مشتریان قرار دهد. شرکت گاوصندوق خرم به پشتوانه تجربه طولانی و نگاه درست به آینده , جوابگوی انواع سلیقه‌ها و نیازهای مشتریان گاوصندوق و دیگر محصولات خود خواهد بود.

از جمله محصولات خرم می توان به انواع گاوصندوق نسوز، انواع صندوق امانات بانکی، انواع درب امنیتی، درب ضد انفجار ، درب ضد حریق ، درب ضد سرقت ، درب اضطراری ، درب ضد اشعه ، درب هوا بند و دریچه های فرار اشاره نمود.

خرّم در طول تاریخ

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود