تفاوت گاوصندوق اداری با خانگی

خانه ها و دفاتر کار در زندگی شخصی بسیار باهم تفاوت دارند اما از لحاظ امنیتی در بعضی موارد به هم شبیه هستند ، جواهرات ، اسناد محرمانه و دستگاه های الکترونیکی اغلب در گاوصندوق ها نگهداری میشوند.

چه در منزل وچه در دفتر کار احتمال سرقت و آتش سوزی وجود دارد که میتواند باعث از بین رفتن اشیا با ارزش شود هر دو مورد نیاز به محافظت دارد اما راه حل این موضوع کاملا با یکدیگر متفاوت است ، ایمن نگه داشتن موارد با ارزش در دفتر کار مانند مناقصه ها ، پول قرار داد ها ویا دستگاه های الکترونیکی و داده های پشتیبان اغلب در گاو صندوق های اداری نگهداری میشوند.

در ادامه به برخی از ویژگی های کلیدی برای انتخاب گاوصندوق اداری و یا دفتر کار را باهم بررسی میکنیم.

گاوصندوق

مقدار محتوا

ارزش اجناسی که در گاوصندوق نگهداری میکنید مهم ترین عاملی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید ، شما نمیتوانید یک گاوصندوق خریداری کنید و هرچیزی که دارید را در آن قرار دهید ، اگر خانه و یا محل کار شما در مقابل سرقت بیمه شده باشد ، میتوانید هرچیزی ادعا کنید اما اگر این مقدار بیشتر از استاندارد ( Eurograde ) ممکن است ادعای شما کاملا رد شود.

استاندارد یوروگرید ( Eurograde ) بر اساس یک سری آزمایشات تعیین میشود که مقداری امن برای هر نوع وسیله به منظور نگهداری در گاوصندوق تعیین میکند.

مشاغلی که مستقیما با کالاهای ارزشمندی سر و کار دارند ممکن است نیاز به نگهداری با مقادیر بالاتر را داشته باشند اگر به دنبال یک گاوصندوق برای تجارت خود هستید باید از آن هایی که داراری یورو گرید بالا مانند 5یا 6 استفاده کنید و برای خانه خود نیز میتوانید از یورو گرید پایین بهره ببرید.

گاوصندوق

استفاده چند نفر از یک گاوصندوق

در برخی از تجارت ها نیاز است چند نفر از گاو صندوق استفاده کنند بنابر این احتمال وقوع سرقت بیشتر میشود و شما نیاز به رتبه امنیتی بالاتری دارید و در موارد اضطراری ممکن است حتی بیش از یک کلید نیاز داشته باشید اما در منزل احتمال استفاده چند کاربره پایین تر می آید و طبیعتا امنیت بالاتر است.

اما تجربه به ما نشان داده است که اغلب مشتری های گاوصندوق فکر میکنند برای انتخاب فقط باید قیمت و اندازه را در نظر بگیرند اما این نکته را در نظر بگیرید که محافظت از اموال یا اسناد در اولویت قرار دارد.

Object Not Found
1399/05/21 | 11:26
درب ضد انفجار
درب ضد انفجار یکی از مقاوم ترین تجهیزات امنیتی می باشد که در محیط هایی مانند پالایشگاه ها یا انبار نگهداری از مواد منفجره استفاده شده و از بروز خسارت های جانی و مالی در لحظه انفجار تا حد زیادی جلوگیری می کنند
1399/05/21 | 11:13
صندوق امانات
صندوق امانات یکی از تجهیزات امنیتی است و در بانک ها مورد استفاده قرار میگیرد و تفاوت زیادی با گاوصندوق دارد.. این صندوق ها به صورت چند طبقه بوده و باکس های مجزا از هم می باشند.
1399/05/21 | 10:49
گاوصندوق آسانسوری
گاوصندوق آسانسوری یا زیرویترینی یکی از کاربردی ترین نمونه تجهیزات امنیتی می باشد که دارای ابعاد نسبتا بزرگ می باشند، دارای بدنه نسوز بوده و به دلیل بهره مندی از رمزهای بسیار قوی الکترونیکی و سنسورهای حساس به اثرانگشت، از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
1399/05/14 | 10:29
همه چیز درباره درب خزانه
درب خزانه یا valut door یکی از مهم ترین تجهیزات امنیتی برای محیط هایی مانند بانک ها، مراکز نگهداری از اسلحه، مهمات و هر جایی که حجم زیادی از مدارک و اشیای با ارزش نگهداری میشود
1399/05/07 | 10:58
گاوصندوق دیجیتال
گاوصندوق دیجیتال یکی از پیشرفته ترین وسایل برای نگهداری اشیای قیمتی و مدارک می باشد که نه تنها در محیط های مسکونی، بلکه در ادارات، بانک ها، سازمان های امنیتی و هتل ها نیز کاربرد زیادی دارد.
1399/05/05 | 03:59
قیمت گاوصندوق
قیمت گاوصندوق یکی از نکات مهمی می باشد که اغلب افراد در زمان خرید به آن توجه دارند. نکته ای که وجود دارد این است که نباید ارزان بودن قیمت گاوصندوق را ملاک برتری آن در نظر گرفت، چون امنیت و کارایی و کیفیت حرف اول را می زنند
ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود