چند روش آسان برای ایمن کردن خانه

در ها و پنجره ها را قفل کنید

اگر بیش از چند ساعت در داخل خانه حضور ندارید حتما مطمئن شوید که درب ها و پنجره ها قفل هستند عموما سارقین به دنبال خانه هایی هستند که دسترسی به آن ها آسان است و احتمالا خالی است پس حتی اگر در خانه هستید درب ها و پنجره ها را قفل کنید.

از قفل های به روز استفاده کنید

اگر مدت زیادی است که قفل های خود را عوض نکردید یا قفل خانه شما آسیب دیده است یا کلید منزل خود را با دوستانتان به اشتراک گذاشته اید دیگر زمان این رسیده که برای داشتنی خیالی آسوده قفل های خانه خود را به روز کنید.

درب های بیرونی را ارتقا داده و نگهداری کنید

اطمینان حاصل کنید که نمای بیرونی و درب های بیرونی به روز است یا اگر چهار چوب در معرض آب و هوا قرار دارد و یا پوسیده است قاب درب را فلزی انتخاب کرده و تعویض کنید.

همسایگان خود را بشناسید

با همسایگان خود دوست شوید آن ها میتوانند زمانی که شما در خانه حضور ندارید به عنوان یک مجموعه چشم اضافی برای فعالیت مشکوک در همسایگی شما به شما کمک کنند یا اگر اتفاق غیر عادی در خانه یا اطراف شما رخ داد را به اطلاع شما برسانند.

یک گاوصندوق تهیه کنید

گاوصندوق به شما کمک میکند که اگر از خانه شما سرقت شد مدارک ، اشیا با ارزش ویا جواهرات شما در جای امنی قرار داشته باشد در ضمن گاو صندوق در برابر آتش مقاوم بوده ، ضد آب است و وزن آن آنقدر سنگین بوده که باعث میشود سارقین از گاوصندوق شما فاصله بگیرند.

گاوصندوق

اسلحه خود را در یک جای امن نگه دارید

اگر در منزل خود اسلحه نگهداری میکنید بهترین پیشنهاد ما یک گاوصندوق اسلحه است ، اسلحه ابزاری با پتانسیل کشنده است با تهیه کردن یک گاو صندوق اسلحه برای اینکه سلاح شما به دست آدم اشتباه نیفتد بسیار شما را یاری میکند.

گاوصندوق اسلحه

از یک درب امنیتی یا ضد سرقت استفاده کنید

درب های امنیتی یا ضد سرقت انواع متفاوتی دارد استیل ، چوبی و فایبرگلاس که هرکدام مزایای خاص خود را دارد باز کردن درب ضد سرقت بدون کلیدهای اصلی آن غیر ممکن است شکستن این درب ها زمان و تلاش زیادی نیاز دارد و باید بگوییم اصلا کار ساده ای نیست.

درب ضد سرقت

Object Not Found
1399/05/21 | 11:26
درب ضد انفجار
درب ضد انفجار یکی از مقاوم ترین تجهیزات امنیتی می باشد که در محیط هایی مانند پالایشگاه ها یا انبار نگهداری از مواد منفجره استفاده شده و از بروز خسارت های جانی و مالی در لحظه انفجار تا حد زیادی جلوگیری می کنند
1399/05/21 | 11:13
صندوق امانات
صندوق امانات یکی از تجهیزات امنیتی است و در بانک ها مورد استفاده قرار میگیرد و تفاوت زیادی با گاوصندوق دارد.. این صندوق ها به صورت چند طبقه بوده و باکس های مجزا از هم می باشند.
1399/05/21 | 10:49
گاوصندوق آسانسوری
گاوصندوق آسانسوری یا زیرویترینی یکی از کاربردی ترین نمونه تجهیزات امنیتی می باشد که دارای ابعاد نسبتا بزرگ می باشند، دارای بدنه نسوز بوده و به دلیل بهره مندی از رمزهای بسیار قوی الکترونیکی و سنسورهای حساس به اثرانگشت، از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
1399/05/14 | 10:29
همه چیز درباره درب خزانه
درب خزانه یا valut door یکی از مهم ترین تجهیزات امنیتی برای محیط هایی مانند بانک ها، مراکز نگهداری از اسلحه، مهمات و هر جایی که حجم زیادی از مدارک و اشیای با ارزش نگهداری میشود
1399/05/07 | 10:58
گاوصندوق دیجیتال
گاوصندوق دیجیتال یکی از پیشرفته ترین وسایل برای نگهداری اشیای قیمتی و مدارک می باشد که نه تنها در محیط های مسکونی، بلکه در ادارات، بانک ها، سازمان های امنیتی و هتل ها نیز کاربرد زیادی دارد.
1399/05/05 | 03:59
قیمت گاوصندوق
قیمت گاوصندوق یکی از نکات مهمی می باشد که اغلب افراد در زمان خرید به آن توجه دارند. نکته ای که وجود دارد این است که نباید ارزان بودن قیمت گاوصندوق را ملاک برتری آن در نظر گرفت، چون امنیت و کارایی و کیفیت حرف اول را می زنند
ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود