چند روش آسان برای ایمن کردن خانه

در ها و پنجره ها را قفل کنید

اگر بیش از چند ساعت در داخل خانه حضور ندارید حتما مطمئن شوید که درب ها و پنجره ها قفل هستند عموما سارقین به دنبال خانه هایی هستند که دسترسی به آن ها آسان است و احتمالا خالی است پس حتی اگر در خانه هستید درب ها و پنجره ها را قفل کنید.

از قفل های به روز استفاده کنید

اگر مدت زیادی است که قفل های خود را عوض نکردید یا قفل خانه شما آسیب دیده است یا کلید منزل خود را با دوستانتان به اشتراک گذاشته اید دیگر زمان این رسیده که برای داشتنی خیالی آسوده قفل های خانه خود را به روز کنید.

درب های بیرونی را ارتقا داده و نگهداری کنید

اطمینان حاصل کنید که نمای بیرونی و درب های بیرونی به روز است یا اگر چهار چوب در معرض آب و هوا قرار دارد و یا پوسیده است قاب درب را فلزی انتخاب کرده و تعویض کنید.

همسایگان خود را بشناسید

با همسایگان خود دوست شوید آن ها میتوانند زمانی که شما در خانه حضور ندارید به عنوان یک مجموعه چشم اضافی برای فعالیت مشکوک در همسایگی شما به شما کمک کنند یا اگر اتفاق غیر عادی در خانه یا اطراف شما رخ داد را به اطلاع شما برسانند.

یک گاوصندوق تهیه کنید

گاوصندوق به شما کمک میکند که اگر از خانه شما سرقت شد مدارک ، اشیا با ارزش ویا جواهرات شما در جای امنی قرار داشته باشد در ضمن گاو صندوق در برابر آتش مقاوم بوده ، ضد آب است و وزن آن آنقدر سنگین بوده که باعث میشود سارقین از گاوصندوق شما فاصله بگیرند.

گاوصندوق

اسلحه خود را در یک جای امن نگه دارید

اگر در منزل خود اسلحه نگهداری میکنید بهترین پیشنهاد ما یک گاوصندوق اسلحه است ، اسلحه ابزاری با پتانسیل کشنده است با تهیه کردن یک گاو صندوق اسلحه برای اینکه سلاح شما به دست آدم اشتباه نیفتد بسیار شما را یاری میکند.

گاوصندوق اسلحه

از یک درب امنیتی یا ضد سرقت استفاده کنید

درب های امنیتی یا ضد سرقت انواع متفاوتی دارد استیل ، چوبی و فایبرگلاس که هرکدام مزایای خاص خود را دارد باز کردن درب ضد سرقت بدون کلیدهای اصلی آن غیر ممکن است شکستن این درب ها زمان و تلاش زیادی نیاز دارد و باید بگوییم اصلا کار ساده ای نیست.

درب ضد سرقت

لیست مقالات
1398/12/04 | 02:44
ویژگی های گاوصندوق های سال 2020
به نظر شما گاوصندوق های ارزان امن هستند؟ این نکته را فراموش نکنید که گاو صندوق های ارزان قیمت ، ارزان ساخته می شوند تا ارزان فروخته شوند.
1398/11/23 | 12:56
گاو صندوق ارزان قیمت
در این مقاله سعیمان بر این است که درباره انواع گاوصندوق ارزان قیمت برای استفاده شخصی و مصارف خانگی اطلاعاتی در اختیار شما کاربران گرامی بگذاریم.
1398/11/02 | 05:03
تفاوت گاوصندوق اداری با خانگی
خانه ها و دفاتر کار در زندگی شخصی بسیار باهم تفاوت دارند اما از لحاظ امنیتی در بعضی موارد به هم شبیه هستند ، جواهرات ، اسناد محرمانه و دستگاه های الکترونیکی اغلب در گاوصندوق ها نگهداری میشوند.
1398/11/01 | 03:58
چند روش آسان برای ایمن کردن خانه
درب های امنیتی یا ضد سرقت انواع متفاوتی دارد استیل ، چوبی و فایبرگلاس که هرکدام مزایای خاص خود را دارد باز کردن درب ضد سرقت بدون کلیدهای اصلی آن غیر ممکن است.
1398/10/14 | 12:24
گاوصندوق اسلحه
گاوصندوق اسلحه همانطور که از اسمش پیداست برای کسانی مناسب است که در منزل یا محل کار خود اسلحه نگه داری میکنند.
1398/10/09 | 10:25
گاوصندوق با اثر انگشت یا اثر انگشتی
هر شخص در زندگی خود اشیاء و اسنادی دارد که از ارزش مادی یا معنوی برخوردار است و میخواهد از آن محافظت کند.
ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود