گاو صندوق ارزان قیمت

در این مقاله سعیمان بر این است که درباره انواع گاوصندوق ارزان قیمت برای استفاده شخصی و مصارف خانگی اطلاعاتی در اختیار شما کاربران گرامی بگذاریم.

برای استفاده از گاوصندوق باید ملاک هایی را در نظر بگیرید که صد در صد در قیمت گاوصندوق شما تاثیر گذار است ، گاوصندوق ها انواع مختلفی دارند زیرا برای بعضی افراد امنیت مهم است ، برای برخی دیگر نسوز بودن و برای بعضی افراد هر دو مورد نیاز است ، پس قبل از انتخاب بر اساس قیمت باید ویژگی های یک گاوصندوق مناسب را بررسی کنیم.

ویژگی های گاوصندوق ارزان قیمت

در پایین تر دو ویژگی گاوصندوق برای استفاده شخصی در منزل که در بین مردم رایج تر است را بازگو می کنیم ، گاوصندوق ها عموما برای نگه داری از اسناد ، جواهرات ، پول و ... استفاده می شود ، برای طبقه بندی به این دو ویژگی می پردازیم.

قابلیت ضد حریق یا نسوز بودن

یکی از اهداف اصلی برای خرید گاوصندوق ، نسوز بودن آن است ، ممکن است بخواهید از اسناد اداری مانند سهام ، اوراق بها دار ، سفته ، دسته چک یا پول نقد خود محافظت کنید ، علاوه بر این ممکن است بخواهید از هویت خود ویا از برخی عکس های غیر قابل جبران خانوادگی در برابر آتش سوزی در خانه محافظت کنید.

گاوصندوق

باید بگوییم که هیچ گاوصندوقی ضد حریق نیست ، اما سطح محافظت برخی از آن ها بیشتر از بقیه است ، کاغذ ها حدودا در دمای 350 درجه فارنهایت خراب می شود و بیشتر آتش سوزی خانه ها بالای 1000 درجه گرما تولید می کند با این حال اکثر آتش سوزی ها مدت طولانی در بالاترین سطح گرمای خود باقی نمی مانند ، بنابراین نسوز بودن گاوصندوق ها برای مدتی محدود است.

گاوصندوق امنیتی

این گاوصندوق ها به منظور ایجاد امنیت ساخته شده اند اکثر این گاوصندوق ها تا حدی در برابر آتش سوزی مقاوم هستند ، اما بیشتر افراد نگران این هستند که چه مدت می توانند در مقابل ورود اجباری مقاومت کنند ، برخی از گاوصندوق های امنیتی با مکانیسم های قفل چندگانه همراه هستند و یا قفل ها را خراب می کنند که در هنگام تلاش یک سارق برای ورود ، فعال می شوند. برخی از گاوصندوق های امنیتی حتی به سیستم امنیتی منزل وصل شده اند و می توانند در صورت تلاش ورود غیرمجاز به پلیس اطلاع می دهند.

گاوصندوق

در پایان برای خرید یک گاوصندوق ارزان قیمت اول تحقیقات خود را انجام دهید و یا می توانید با مشاورین تخصصی گاوصندوق خرم تماس بگیرید تا درباره مدل ها با وزن بیشتر یا در مورد جنبه های بیمه گاوصندوق شما صحبت کرده و بتوانیم شما کاربران گرامی را در خرید یک گاوصندوق ارزان قیمت درست راهنمایی کنیم.

Object Not Found
1399/05/21 | 11:26
درب ضد انفجار
درب ضد انفجار یکی از مقاوم ترین تجهیزات امنیتی می باشد که در محیط هایی مانند پالایشگاه ها یا انبار نگهداری از مواد منفجره استفاده شده و از بروز خسارت های جانی و مالی در لحظه انفجار تا حد زیادی جلوگیری می کنند
1399/05/21 | 11:13
صندوق امانات
صندوق امانات یکی از تجهیزات امنیتی است و در بانک ها مورد استفاده قرار میگیرد و تفاوت زیادی با گاوصندوق دارد.. این صندوق ها به صورت چند طبقه بوده و باکس های مجزا از هم می باشند.
1399/05/21 | 10:49
گاوصندوق آسانسوری
گاوصندوق آسانسوری یا زیرویترینی یکی از کاربردی ترین نمونه تجهیزات امنیتی می باشد که دارای ابعاد نسبتا بزرگ می باشند، دارای بدنه نسوز بوده و به دلیل بهره مندی از رمزهای بسیار قوی الکترونیکی و سنسورهای حساس به اثرانگشت، از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
1399/05/14 | 10:29
همه چیز درباره درب خزانه
درب خزانه یا valut door یکی از مهم ترین تجهیزات امنیتی برای محیط هایی مانند بانک ها، مراکز نگهداری از اسلحه، مهمات و هر جایی که حجم زیادی از مدارک و اشیای با ارزش نگهداری میشود
1399/05/07 | 10:58
گاوصندوق دیجیتال
گاوصندوق دیجیتال یکی از پیشرفته ترین وسایل برای نگهداری اشیای قیمتی و مدارک می باشد که نه تنها در محیط های مسکونی، بلکه در ادارات، بانک ها، سازمان های امنیتی و هتل ها نیز کاربرد زیادی دارد.
1399/05/05 | 03:59
قیمت گاوصندوق
قیمت گاوصندوق یکی از نکات مهمی می باشد که اغلب افراد در زمان خرید به آن توجه دارند. نکته ای که وجود دارد این است که نباید ارزان بودن قیمت گاوصندوق را ملاک برتری آن در نظر گرفت، چون امنیت و کارایی و کیفیت حرف اول را می زنند
ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود